O Szkole

Jestem mianowanym nauczycielem języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem w zawodzie. Moja pasja do nauczania i praca z uczniami w różnym wieku sprawiły, że zdobyłam szeroki zakres umiejętności i doświadczenia w dziedzinie nauczania języka angielskiego.

Ukończyłam Filologię angielską na WSJO w Poznaniu. Posiadam również studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, które pomogły mi lepiej zrozumieć potrzeby młodszych uczniów. Ukończyłam także kurs na egzaminatora Egzaminu Ósmoklasisty, co umożliwia mi przygotowanie uczniów do egzaminów na tym poziomie edukacji.

Przez wiele lat pracowałam z dziećmi na różnych poziomach edukacyjnych w szkole podstawowej. Miałam okazję nauczać zarówno w klasach początkowych, jak i w wyższych klasach. Dodatkowo, pracowałam z osobami dorosłymi w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, gdzie prowadziłam kursy języka angielskiego dla studentów na studiach magisterskich.

W mojej pracy kładę nacisk na tworzenie przyjaznej i inspirującej atmosfery, która sprzyja efektywnej nauce. Moim celem jest indywidualne podejście do każdego ucznia, dostosowanie materiałów i metod nauczania do ich potrzeb oraz zapewnienie wsparcia i motywacji w osiąganiu sukcesów językowych.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z angielskim czy chcesz doskonalić swoje umiejętności, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Dołącz do naszej szkoły i odkryj, jak nauka języka angielskiego może być przyjemnością i otworzyć przed Tobą nowe możliwości.

Magdalena Budzicz

Właścicielka szkoły Mabuja.pl